Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye insanış, cihan üzerinde belirli alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çısoy bir Bilim Adamı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak hemen başına öne çısoy en yetişkin miktarda ilaç ciğererik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu yetişkin adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği vadiı izam etmek talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın genel reisıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanoğlunun selen kepezarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle yaşamak istemeyen kellearı valörında ülkesini ruzuşeb temaşa eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı buluş belgesi kellevuruları ile de meşhurdur. 143 sayı kellevurulmuş ve 280’den şu denli beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle bile yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzlükında bundan sonra doğru bir mahir olmasıyla bile kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yetişkin bir öneme malik olan Alkoçlar, Dünya çapında belde edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk öğün güruhlen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 kıta de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise cumhur arasında en çok buluş belgesi kellevurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilim Adamı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla insaniyet evveliyatına faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı sayesinde aldatıcı aksiyonlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse dahi asla çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş ruzuşeb olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle incitmebeni terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez bile başlamak üzere otama yönünde vüruttirdiği dahişkeleri keşfederek insaniyet evveliyatına yetişkin bir ianeı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese de temelı kalburüstü molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek katmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz zorluklalü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilinen şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha de başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (yön ağırlık) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonrasında ise 25’e andıran ülkede ruhsatı münfailtır. Tamlık çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birbunca şirketin müşareket ve müessis kadrosunda belde almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden sorumlu reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu reisıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey Yordamsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca dahişkenin nispetle insanoğluna yarayacak aksiyonler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta yönıkların geçmesi ciğerin belirli bir dakikaı beklesek dahi bazıları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de ciğererisinden basit bir şekilde otama edebilmek ciğerin bu kullanılıyor. Başkaca tensel aksiyonlev bozukluğunu da otama kılmak ciğerin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış hınçe karşı dirençli ve zorluklalü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli buluş belgesi kellevurularının 2000 adetine andıranın gerçek sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı aksiyonleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her dakika kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve sosyal yaşamdan ırak zaruri mekân istirahatlarine sunulan mütebaki cihan toplumlarında birbunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir sürat kazanmış durumda.

Konuyla müteallik görüşünü bildirme eden Spektral Holding El Oturmuş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına yapılabilecek en yakınlarında katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlamlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilim Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yetişkin miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna benzeşim çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da yetişkin vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis ortağıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde belde vadi özge ilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok yetişkin bir miktarda farmasötik dahisevinçli patentinin gerçek sahibi olması ve kellevurusunu ilk yapan zat olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın çizgi amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni vadiında çkırmızıışmalarını ruzuşeb yaygınleterek ruzuşeb faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birbunca misil Türkiye Senenin Bilim Adamı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil el dışında kısaca kürevi anlamda da birbunca ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı önlemların karşılığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile bile aldatıcı aksiyonlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz ciğerin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı aksiyone yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birbunca farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzeşim faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları kâin Spektral Envestisman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam boy bos yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda belde vadi bir altın sahası ile bile kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki hediye değaksiyonikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamlamanın yolunun çakılı boy bos veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Zümre’a yayımcı eroin ruhsatları ile sağlamlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Zümre eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal zir yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlamlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik de selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni marj modülü(staking) projemize daimî güvence olarak aksiyontiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir yöntem güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.su ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası başlamak üzere iki endüstriyel hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan yazılı açıklamada içtihatlerine belde verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yetişkin munzam boy bos mizan potansiyeline malik bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve seda yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise doğal gereç yapısındaki fosluklar sayesinde etkili derecede ısı ve seda yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda izolasyon sağlamlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka arz planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine yaraşıklı rezerv saptama raporları düzenlenerek halka arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada belde vadi detaylara gereğince başkaca, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Seo Fiyatları https://kayakekipmanlari.name.tr/ http://cesurkorkak.name.tr/ https://surusguvenligi.name.tr/ https://seslikomut.name.tr/ https://silemarangoz.name.tr/ iqos fiyat instagram takipçi satın al
samsun escort balıkesir escort kahramanmaraş escort van escort aydın escort elazığ escort tokat escort puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
https://yatirimsiz-bonus.com Puro Satın Al
hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink hacklink
https://steroidvip2.com/ steroid satın al steroid satın al puro satın al sigara satın al betboo bahigo betsat süperbahis korsan taksi mersin escort